Olej rzepakowy 1L

28,46 zł

Bez barwników, bez cukru, bez GMO, bez konserwantów, chronić przed światłem, produkt rolnictwa ekologicznego, przechowywać w lodówce.

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Sprawny kontakt Sprawny kontakt

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzai olei z nasion naturalnych, które idealnie nadają się do codziennej diety.

Przedstawiony olej rzepakowy jest w 100% wyprodukowany z nasion pochodzących od lokalnych rolników.

Uzyskiwany jest w wyniku jednoetapowego procesy wyciskania ziaren rzepaku. wyciśnięty olej jest przecedzany i zlewany do jednorazowych butelek. Charakteryzuje się żółto-zielonym kolorem i niewielkim osadem na dnie butelki, jest to wyróżniające dla olei naturalnego pochodzenia roślinnego. Jest to cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych i antyoksydantów. Usprawnia on funkcjonowanie mózgu, zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów, zwiększa zasoby energetyczne, obniża ryzyko cukrzycy, sprzyja utracie masy ciała i poprawia wygląd skóry. Ponadto redukuje poziom cholesterolu, wzmacnia system odpornościowy, usprawnia układ nerwowy. Olej ten obfituje w witaminy A,D,E,K.

Nasze oleje produkowane są z jak najwyższą starannością. Dzięki zaawansowanej nowej technologi chłodzenia maszyny olej pozyskujemy w temperaturze niższej niż 30°C. Co powoduje, że kwasy omega-3 i omega-6 zachowują idealny stosunek do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Olej tłoczony jest na bieżąco, sezonowany od 7 do 10 dni. Wysyłki realizowane są w poniedziałki i wtorki każdego tygodnia.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami.

or1
144 Przedmioty

Specyficzne odniesienie

Pobierz

Olej Rzepakowy Ulotka

Pobierz (139.38k)