Srebro koloidalne 0.25l + atomizer

28,46 zł

SREBRO KOLOIDALNE 250 ML 25 ppm

  • PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE W INSTYTUCIE

    KOSMETYKÓW DR KOZIEJ WARSZAWA

    BST/2021/06/0363-4

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Sprawny kontakt Sprawny kontakt

SREBRO KOLOIDALNE 250 ML 25 ppm

PRZEBADANE W LABORATORIUM KOSMETYKÓW

  • DR KOZIEJ W WARSZAWIE
  • POLECANE DO AZS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZKLANA BUTELKA

Srebro koloidalne to produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych OD CZASÓW STAROŻYTNYCH GREKÓW !( na przykład gronkowca złocistego zabija na szalce laboratoryjnej w 180 minut i są na to badania naukowe).

SREBRO jest znane ze wzmacniania układu odpornościowego i z wspierania organizmu w walce z chorobami. Najczęściej możesz je kupić w formie płynnej. Na rynku jest wiele firm, które sprzedają srebro koloidalne, dlatego należy zwrócić uwagę na wielkość i kształt cząstek. Najlepsze srebro szybko wchłania się do organizmu z uwagi na niewielkie cząsteczki.

Potwierdzono badaniami, że srebro ma bardzo silne działanie przeciwbakteryjne – wszystkie bakterie giną pod jego wpływem w ciągu kilku do kilkudziesięciu minut.

Od kiedy stosuje się srebro koloidalne?

Działanie srebra znano już w starożytnej Grecji, kiedy najbogatsi obywatele jedli ze srebrnych naczyń i używali sztućców wykonanych z tego metalu.

W czasie epidemii dżumy, sztućce wykonane ze srebra chroniły ludzi przed zachorowaniami. Ludzie zauważyli, że srebro nie ulega korozji i zaczęli je stosować na rany już w czasie Wojny Secesyjnej. Następnie odkryto zbawienny wpływ srebra na oczy noworodków i na leczenie gruźlicy.

Srebro koloidalne jest stosowane od lat 20 XX wieku, a od lat 70. jest najlepszą metodą terapii poparzeń. Jak widzisz, srebro koloidalne jest przebadane bardzo dokładnie. Nigdy nie wykryto jego działań niepożądanych, czego nie można powiedzieć o antybiotykach.

Jak działa srebro koloidalne?

Srebro koloidalne ma silne działanie przeciwbakteryjne i wzmacnia organizm. Nie ma także działań ubocznych i nie reaguje z lekami. Bardzo ważne jest to, że srebro zabija nawet te bakterie, które są odporne na działanie antybiotyków. Jego działanie jest skomplikowane – po kontakcie z bakterią hamuje powstawanie enzymów, które są konieczne do jej życia. W przeciwieństwie do leków, srebro nie jest pochłaniane przez bakterie i działa przez cały czas.

Srebro niszczy takie mikroorganizmy, jak:

bakterie beztlenowe i tlenowe

w i r u s y

drożdże

pleśnie

Zauważono, że srebro koloidalne hamuje rozwój patogenów, tworząc środowisko, w którym nie mogą się one rozwijać i rozmnażać. Dzięki temu, nie powstają mutacje i pokolenia bakterii, które byłyby odporne na działanie srebra koloidalnego.

Podczas badań laboratoryjnych wykazano, że wszystkie z wyżej wymienionych organizmów po krótkim kontakcie ze srebrem koloidalnym, są martwe. Dotyczy to także pasożytów, zabijanych już w stadium jaja.

Jeśli masz takie problemy jak:

przeziębienie

grypa

problemy żołądkowe (wzdęcia, biegunki),

helicobacter pylori

refluks

zakażenie dróg moczowych

kandydoza (zakażenia grzybicze),

masz gronkowca złocistego

masz trudno gojącą się ranę na którą nie działają antybiotyki

SREBRO KOLOIDALNE

będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

44a
963 Przedmioty

Specyficzne odniesienie

Pobierz

Srebro Ulotka

Pobierz (103.49k)

Srebro badanie

Pobierz (429.18k)