ZŁOTO KOLOIDALNE 100 ML ATOMIZER

21,95 zł

ZŁOTO KOLOIDALNE 100 ML -

BUTELKA Z ATOMIZEREM 25 PPM

Medycyna alternatywna traktuje je jako środek mogący pomóc w leczeniu stanów zapalnych, ran, otyłości, niepłodności, niedoczynności tarczycy, uzależnień. złoto zawieszone w roztworach podawanych doustnie pomagają na depresję, obniżone libido, bóle głowy, problemy ze wzrokiem, bezsenność. Nadają się one do codziennego stosowania

W naszej ofercie posiadamy : srebro i złoto koloidalne, D M S O, oleje spożywcze , kosmetyczne,Maść z żywokostu jak i mydło z niego , jabłczan magnezu , chlorek magnezu , siarczan magnezu , maść z konopi i z propolisu , preparaty z propolisu , olejek arganowy , olejek rycynowy .Ulotka nie stanowi porady medycznej .

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Sprawny kontakt Sprawny kontakt

ZŁOTO KOLOIDALNE 100 ML -

BUTELKA Z ATOMIZEREM 25 PPM-

PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE W INSTYTUCIE

KOSMETYKÓW DR KOZIEJ WARSZAWA

BST/2021/06/0363-4

Właściwości złota znane są od tysięcy lat. O tym, jak działa ono na zdrowie człowieka, wiedziano już w starożytności. Wykorzystywane było w tradycyjnej medycynie tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej. W jego terapeutyczną moc wierzyli również Majowie i Aztekowie. Dawni medycy twierdzili, że złoto skrywa tajemnicę długiego życia. Kilka wieków później, a dokładnie w XX wieku, zaczęto stosować je w terapii białaczek. Zauważono, że złoto koloidalne podawane do picia skutecznie równoważy siły witalne w organizmie i pomaga stawić czoła chorobie nowotworowej. Należy jednak zaznaczyć, że obserwacje te nie znalazły do tej pory jednoznacznego potwierdzenia w prowadzonych współcześnie badaniach naukowych dotyczących zastosowania złota koloidalnego w leczeniu raka.

Spowalnia ono proces utraty kolagenu i elastyny ze skóry i tym samym hamuje proces starzenia się, przesuwa w czasie moment pojawienia się pierwszych zmarszczek. Co więcej, złoto koloidalne stosowane na twarz stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu.Regularne spryskiwanie nim ciała niweluje widoczność plam starczych i innych przebarwień skórnych. Pomaga ono również w walce z trądzikiem

. Nie trzeba długo czekać, aby uwierzyć we właściwości pielęgnacyjne złota koloidalnego. złoto koloidalne w kosmetyce znalazło zastosowanie w walce z niedoskonałościami dzięki antybakteryjnym właściwościom cząsteczek złota. Poza tym poprawia ono nawilżenie skóry i łagodzi podrażnienia.

Preparaty kosmetyczne, w których składzie znajduje się złoto koloidalne, wytwarzają na skórze cienki film, który chroni przed wiatrem, mrozem i promieniami UV. Zabiegi z użyciem złota koloidalnego wykonywane są w gabinetach kosmetycznych.

Złoto koloidalne pomaga w:

 • leczeniu grzybicy,
 • egzemy,
 • alergii.
 • Medycyna alternatywna traktuje je jako środek mogący pomóc w leczeniu stanów zapalnych,
 • ran
 • otyłości
 • niepłodności
 • niedoczynności tarczycy
 • uzależnień
 • złoto zawieszone w roztworach podawanych doustnie pomagają na depresję
 • wspomaga objawy obniżonego libido
 • wspomaga przy bólach głowy
 • problemy ze wzrokiem
 • bezsenność.

Złoto koloidalne

Nadaje się ono do codziennego stosowania.

. Natomiast jeśli chodzi o odpowiednie dawkowanie złota koloidalnego do picia, to należy podkreślić, że zdaniem osób specjalizujących się w medycynie niekonwencjonalnej wystarczającą ilością jest 20 ml dziennie.

Dawka profilaktyczna to 5 ml dziennie

Decydując się na zastosowanie złota koloidalnego, konieczne jest przestrzeganie ustalonych wskazań co do dawkowania. Pozwoli to uniknąć ewentualnych skutków ubocznych. Poza tym, badania naukowe prowadzone na zwierzętach pokazały, że nanocząsteczki złota przyjmowane doustnie mogą gromadzić się w nerkach i powodować spadek liczby czerwonych krwinek, co wpływa na pogorszenie wydolności organizmu, intensyfikuje uczucie zmęczenia, sprawia, że skóra staje się blada a paznokcie łamliwe.

W naszej ofercie posiadamy : srebro i złoto koloidalne, D M S O, oleje spożywcze , kosmetyczne,Maść z żywokostu jak i mydło z niego , jabłczan magnezu , chlorek magnezu , siarczan magnezu , maść z konopi i z propolisu , preparaty z propolisu , olejek arganowy , olejek rycynowy .

Ulotka nie stanowi porady medycznej .Treści w niej zawarte są jedynie podane w celach informacyjnych .

64 Przedmioty

Specyficzne odniesienie