DMSO ŻEL Z ALOESEM I ZŁOTEM 120 ml

56,91 zł

DMSO ŻEL  Z ALOESEM I ZŁOTEM 

Aloes przyspiesza gojenie się ran, stymuluje wzrost fibroblastów, angiogenezę i odbudowę
naskórka.
Złoto zaś  spowalnia :
 •   proces utraty kolagenu i elastyny ze skóry 

 •   hamuje proces starzenia się

 •   przesuwa w czasie moment pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Sprawdza się w najtrudniejszych problemach skórnych takich, jak:
 • łuszczyca,
 • odleżyny
 • oparzenia
 • owrzodzenia
DMSO ŻEL Z ALOESEM      70% to połączenie DMSO o czystości 99,99% z Aloesem o czystości 99%.
Jest to produkt naturalny, bardzo dobrze wchłanialny dodatkowo wspomagany Aloesem.

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Sprawny kontakt Sprawny kontakt

DMSO  ŻEL  Z  ALOESEM  I  ZŁOTEM 

w szczelnie zamkniętym słoiku z ciemnego szkła.

Pojemność 120 ml

W 100 % naturalny.

SKŁAD:

70 % DMSO  99,99% / dimetylosulfotlenek /produkt -odczynnik analityczny

30 % wyciąg z Aloe Vera

PŁATKI 24 KARATOWEGO  ZŁOTA

Łatwo sie wchłania.

DSMO żel to skuteczny  naturalny środek, który wykazuje szybkie działanie lecznicze i znakomicie wchłania się przez tkankę skórną bez jej uszkodzenia.  DMSO zawiera w swoim składzie  siarkę organiczną która  jest substancją całkowicie nietoksyczną.Należy nanosić na czystą skórę, można wykonywać delikatny masaż w celu rozszerzenia się naczynek dzięki czemu szybciej i głębiej dotrze do miejsca bólu.

Do najważniejszych właściwości DMSO w żelu  z aloesem należą:

Preparat szybko przenika przez wierzchnią warstwę skórną i odprowadza nagromadzony w tkankach płyn zapalny, dzięki czemu ból szybko ustępuje. Stosowany skutecznie przy zapaleniu stawów różnego pochodzenia /zwichnięcia, stłuczenia , zwyrodnienia, nadmierne obciązenia ciagłym staniem w pozycji pionowej itp/

Skuteczność żelu DMSO jest związana z jego mechanizmem działania. Po wchłonięciu w skórę dimetylosulfotlenek przekształca się w MSM/ związek siarki/ przez co przyspiesza produkcje kolagenu tak niezbędnego przy regeneracji chrząstki stawowej .

DMSO WZBOGACONE O PŁATKI ZŁOTA

Składnik złota :

 • Właściwości złota znane są od tysięcy lat. O tym, jak działa ono na zdrowie człowieka, wiedziano już w starożytności. Wykorzystywane było w tradycyjnej medycynie tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej. W jego terapeutyczną moc wierzyli również Majowie i Aztekowie. Dawni medycy twierdzili, że złoto skrywa tajemnicę długiego życia. Kilka wieków później, a dokładnie w XX wieku, zaczęto stosować je w terapii białaczek.

Spowalnia ono proces utraty kolagenu i elastyny ze skóry i tym samym hamuje proces starzenia się, przesuwa w czasie moment pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Samo złoto koloidalne stosowane na twarz stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu.Regularne spryskiwanie nim ciała niweluje widoczność plam starczych i innych przebarwień skórnych. Pomaga ono również w walce z trądzikiem.

Złoto poprawia pamięć, koncentrację, refleks i nastrój.

Stosowane jest w leczeniu chorób zakaźnych, łuszczycy, cukrzycy, kolagenozy, dusznicy, padaczki.

. Nie trzeba długo czekać, aby uwierzyć we właściwości pielęgnacyjne złota koloidalnego. złoto koloidalne w kosmetyce znalazło zastosowanie w walce z niedoskonałościami dzięki antybakteryjnym właściwościom cząsteczek złota. Poza tym poprawia ono nawilżenie skóry i łagodzi podrażnienia.

Preparaty kosmetyczne, w których składzie znajduje się złoto koloidalne, wytwarzają na skórze cienki film, który chroni przed wiatrem, mrozem i promieniami UV. Zabiegi z użyciem złota koloidalnego wykonywane są w gabinetach kosmetycznych.

Złoto koloidalne pomaga w

 • leczeniu grzybicy, egzemy, alergii.

Medycyna alternatywna traktuje je jako środek mogący pomóc w leczeniu stanów zapalnych, ran, otyłości, niepłodności, niedoczynności tarczycy, uzależnień. złoto zawieszone w roztworach podawanych doustnie pomagają na depresję, obniżone libido, bóle głowy, problemy ze wzrokiem, bezsenność.

Złoto koloidalne

Nadają się one do codziennego stosowania

. Natomiast jeśli chodzi o odpowiednie dawkowanie złota koloidalnego do picia, to należy podkreślić, że zdaniem osób specjalizujących się w medycynie niekonwencjonalnej wystarczającą ilością jest 20 ml dziennie. Dawka profilaktyczna to 5 ml dziennie

Decydując się na zastosowanie złota koloidalnego, konieczne jest przestrzeganie ustalonych wskazań co do dawkowania. Pozwoli to uniknąć ewentualnych skutków ubocznych. Poza tym, badania naukowe prowadzone na zwierzętach pokazały, że nanocząsteczki złota przyjmowane doustnie mogą gromadzić się w nerkach i powodować spadek liczby czerwonych krwinek, co wpływa na pogorszenie wydolności organizmu, intensyfikuje uczucie zmęczenia, sprawia, że skóra staje się blada a paznokcie łamliwe.

Inne właściwości produktu DMSO żel:

 • Odbudowa tkanek– DMSO gel nie tylko łagodzi stan zapalny, lecz także wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek skórnych. W szczególności żel DMSO stosowany jest do smarowania ran, które trudno się goją, np. oparzeń, wrzodów, itd. siarka przyspiesza wytwarzanie się nowych komórek, dzięki czemu rana zabliźnia się prędzej. Poza tym środek zmniejsza blizny lub całkowicie je niweluje.
 • regeneracja tkanki skórnej– ze względu na właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i antywirusowe, DMSO w żelu może być stosowany w leczeniu infekcji skórnych. Przyspiesza usuwanie martwego naskórka oraz aktywuje procesy regeneracji komórek skórnych.
 • dotlenienie skóry – Żel DMSO posiada właściwości ujędrniające skórę odżywiając ją , dotleniając powoduje jej jędrność i elastyczność zachowując jej wszelkie cechy pierwotne.Bardzo bobrze się wchłania nie zostawiając uczucia napięcia ani oleistego miejsca na skórze.
 • znieczula- po wchłonięciu przez skórę DMSO żel wykazuje działanie znieczulające, dzięki czemu przynosi szybką ulgę w bólu po stłuczeniu , naderwaniu mięśni przy wykonywaniu ćwiczeń.

Jak stosować żel :

DMSO w żelu można nakładać na skórę do 3 razy na dobę.

Zachować przy tym czystość skóry . Najlepiej nakładać czystą dłonią i delikatnie rozsmarowywać . Pozostawić do całkowitego wchłonięcia się.

Ostrożność przy stosowaniu u kobiet w ciąży , niemowląt , kobiet karmiących .

Zachować ostrożność przy nanoszeniu może spowodować lekkie zaczerwienienie lub szczypanie , pieczenie , jednak po niedługim czasie ustępuje.

Ulotka nie stanowi porady medycznej .Treści w niej zawarte są jedynie podane w celach informacyjnych .

5903968694562
9 Przedmioty

Specyficzne odniesienie

Akcesoria